ZAINTERESOWANY USŁUGĄ?
Skontaktuj się z nami!

Okna J.Kosim

32-310 Klucze,
ul. Zawierciańska 6

tel. (032) 645 65 75

email:
biuro@okna-kosim.pl

Rolety Krispol

Rolety zewnętrzne
W trosce o komfort naszych klientów nasza oferta zawiera szeroki wybór rolet zewnętrznych firmy Krispol. Rolety to niemal nieodłączny element każdego budynku, dzięki nim swobonie możemy kontrolować ilość naturalnego świała w pomieszczeniu, poprawiają izolacją termiczną i akustyczną. Rolety zapewniają również większą intymność, chroniąc przed wzrokiem osób postronnych.
Rolety dostępne są w wielu kolorach z palety RAL, istnieje opcja rozróżnienia koloru pancerza od pozostałych części rolety, co dodatkowo pozwala ożywić elewację.
Proponujemy Państwu rolety zewnętrzne elewacyjne, do zabudowy i na-okienne.Zakup rolet elewacyjnych możemy rozważyć nawet, jeżeli od zakończenia budowy upłynęło wiele czasu.
Rolety elewacyjne można zamontować nad każdym oknem – w mieszkaniu, apartamencie, domu czy letniej rezydencji, poprawiając tym samym komfort mieszkańców i termikę budynku. Ten typ rolet najczęściej montowany jest w płaszczyźnie ściany i zwija się do zewnętrznej skrzynki eksponowanej na elewacji ponad wnęką okienną. Rolety elewacyjne nie ingerują w strukturę budynku, nie wymagają dodatkowych przebudować dlatego są rozwiązaniem bezpiecznym i łatwym w montażu.(obrazek)

Rolety do zabudowy są odpowiednie, kiedy dopiero zaczynamy budowę dom, a miejsce montażu powinno być uwzględnione w projekcie architektonicznym, aby nie naruszyć struktury nośnej budynku w późniejszym czasie. Skrzynka rolety zabudowana jest w nadprożu, więc można ją dodatkowo łatwo docieplić, całkowicie eliminując mostki termiczne. Zaletą tych rolet jest dyskretne umiejscowienie. Skrzynka, do której zwija się
pancerz jest całkowicie niewidoczna z wnętrza pomieszczenia, a zewnętrzną klapę rewizyjną maskuje kolor idealnie dobrany pod wykończenie elewacji lub ramy okna.(obrazek)

Rolety naokienne są idealnym rozwiązaniem przy montażu lub wymianie okien, nawet jeśli wcześniej roleta nie została uwzględniona w projekcie. Dzięki temu nie ingeruje w strukturę budynku, z zewnątrz skrzynka może być całkowicie niewidoczna, a domownicy zyskują maksimum izolacji cieplnej i akustycznej. Rolety naokienne są rozwiązaniem dla domów o cieńszych murach na przykład domków letniskowych.(obrazek)