ZAINTERESOWANY USŁUGĄ?
Skontaktuj się z nami!

Okna J.Kosim

32-310 Klucze,
ul. Zawierciańska 6

tel. (032) 645 65 75

email:
biuro@okna-kosim.pl

Drzwi wewnątrzlokalowe Sękpol

Pragniemy również Państwu zaproponować drzwi wewnątrzlokalowe firmy Sękpol dostępne w dwóch kategoriach: Premium oraz Basic.

Drzwi kategorii Premium zapewniają niezawodną konstrukcję z drewna iglastego.  Dla klasy Premium charakterystyczne są wyselekcjonowane, dostępne wyłącznie w tej kategorii włoskie laminaty, oddające charakter naturalnego drewna wraz z jego niedoskonałościami. Seria Avangarde posiada nowoczesny system przeszkleń bezramkowych, ponad to okucia wykończone są połyskiem. Drzwi Premium dostępne są w bardzo bogatej gamie kolorów, odpowiednich zarówno w budynkach mieszkalnych  jak i biurach, hotelach czy w obiektach uzyteczności publicznej.

Kategoria Basic to jednocześnie wysoka jakość i wyszukane wzornictwo. Basic to  ponad 37 000 kombinacji , tworzą tym samym najbardziej spersonalizowany produkt. Cechą charakterystyczną tej kategorii jest stabilna konstrukcja z MDF i wytrzymałe okucia. Drzwi są odporne na ścieranie, a powierzchnia wykończeniwa pozwala na łatwą pielęgnację i utrzymanie czystości.

Katalog z dostępnymi modelami dostępny w punkcie sprzedaży.