ZAINTERESOWANY USŁUGĄ?
Skontaktuj się z nami!

Okna J.Kosim

32-310 Klucze,
ul. Zawierciańska 6

tel. (032) 645 65 75

email:
biuro@okna-kosim.pl

Bramy uchylne Legbud

Pragniemy również przedstawić państwu naszą ofertę bram uchylnych firmy Legbud.
Tradycyjne bramy do garaży pojedynczych, podwójnych lub rzędowych łączą w sobie wysoką jakość i sprawdzone rozwiązania techniczne z solidną konstrukcją i niezawodnym działaniem. Oferowane są w wielu wielkościach znormalizowanych i specjalnych, z drzwiami bocznymi w tym samym wzorze oraz w wersjach komfortowych z napędem.
Jedną z głównych zalet bram uchylnych jest możliwość montażu w otworach o bokach licujących się ze ścianami i nadprożem licującym się z sufitem zamykanego pomieszczenia, (montaż w otworze). W wielu przypadkach jest to jedyny typ bramy garażowej pozwalający na zamknięcie garażu bez konieczności wykonywania kosztownych i uciążliwych przeróbek.
Nasza oferta obejmuje cztery różne modele bram uchylnych:Garsta E-Futuro, Garsta C-Futuro, Garsta P-Futuro oraz Garsta Premium. Wszystkie modele  są skonstruowane  z garlwanizowanych elementów odpornych na rdze, są dostępne w bogatej gamie kolorów z palety RAL, cechuje je wysoka sztywność skrzydła ponad to istnieje możliwość wykonania bramy w dowolnym rozmiarze. Bramy mają trwałe i odporne na zarysowania poszyci, niektóre modele posiadają również opcję wyposażenia dodatkowego.